Mokymai Caritas savanoriams ,,Perdegimo sindromas. Resursų atstatymas“

Parašyta Pirmadienis, 07 birželio 2021

Birželio 7 d. Telšių kunigų seminarijoje vyko SADM projekto ,,Organizacijos Caritas institucinių gebėjimų stiprinimas“ mokymai Telšių vyskupijos Caritas savanoriams ,, Perdegimo sindromas. Resursų atstatymas“.

Mokymus vedė lektorė, psichoterapeutė Inga Motuzaitė. Renginyje dalyvavo kun. Andrius Eidintas ir vienuolis salezietis Piercarlo Manzo, kurie labai praturtino mokymus savo įžvalgomis ir patirtimi. Renginio dalyviai džiaugėsi  bendra  malda ir susitikimu su Telšių vyskupu Algirdu Jurevičiumi.

,,Perdegimo sindromas - gebėjimo duoti liga“, -pabrėžė lektorė Inga Motuzaitė. Savanorystė ir ypatingai  karitatyvinė tarnystė reikalauja didelio atsidavimo, įsitraukimo, daug laiko ir jėgų. Lektorė pateikė įdomios teorinės medžiagos apie perdegimo riziką, būdus,  kaip apsaugoti save nuo pervargimo, kaip atstatyti resursus. Renginio dalyviai daug diskutavo, analizavo savo patirtis, dirbdami grupėse, poromis ir individualiai, per piešimą ir šokį mokėsi pažvelgti į save,  savo patirtį ir poreikius.

Mokymai praturtino Caritas savanorius naujomis žiniomis, renginio dalyviai gavo naudingų  patarimų, kaip išvengti pervargimo ir atstatyti jėgas, džiaugėsi lektorės energija ir nuoširdumu, atgijusia gamta ir atsinaujinusia bendryste.

 

Mokymai finansuojami Iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto ,,Caritas organizacijos institucinių gebėjimų stiprinimas"

 

 2 3

 

Monday the 26th. Design by QualityJoomlaTemplates. Gerumas mus vienija
Copyright 2012

©