top of page
  • telsiucaritas

Apskrito stalo susitikimas

Šį rudenį Telšių vyskupijos Caritas kartu su Lietuvos Caritas organizuoja apskrito stalo susitikimus su savivaldybių ir NVO atstovais.

Šių susitikimų tikslas sustiprinti Caritas veikimą ir organizacijų tarpusavio bendarbiavimą, teikiant pagalbą socialiai pažeidžiamiems asmenims. Pirmasis susitikimas ,, Žmogiškųjų ir finansinių išteklių paieška veikliai savanorystei organizuoti Skuodo rajono savivaldybėje" įvyko Skuodo Švč. Trejybės parapijos namuose. Susitikimo metu buvo diskutuojama apie savanorystės poreikį, bendradarbiavimo galimybes, dalijamasi patirtimi. Skuodo dekanato Caritas koordinatorė Gražina Skarienė pabrėžė glaudaus ryšio tarp organizacijų svarbą, kad tie žmonės, kuriems reikia pagalbos būtų ,,atrasti", o ne palikti likimo valiai, bet taip pat kad nebūtų teikiamos perteklinės paslaugos ir savanoriai jaustųsi reikalingi.

Gargždų savivaldybės bibliotekoje įvyko apskrito stalo susitikimas ,,Tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybės teikiant pagalbą žmonėms Klaipėdos rajone”. Buvo diskutuojama apie opiausiais problemas, socialinių paslaugų, patalpų poreikį, savanorystės svarbą, apsikeista idėjomis. Diskusijoje taip pat dalyvavo Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, tarybos nare ir dekanato Caritas koordinatorė Violeta Riaukienė, Priekulės klebonas kan. Viktoras Ačas.

Nuoširdžiai dėkojame bibliotekos vedėjai Indrai Tamasauskienei uz patalpas ir pasiūlymus, Lietuvos Caritas vadovei Deimantė Bukeikaitė už susitikimų moderavimą, Gargždų ir Skuodo dekanatų Caritas koordinatorėms Violeta Riaukienė ir Gražinai Skarienei už renginių organizavimą ir vadovavimą Caritas veikloms.

Mokymai įgyvendinami iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Caritas organizacijos institucinių gebėjimų stiprinimas“.


2 views0 comments

Comments


bottom of page