top of page
  • telsiucaritas

Carito vadovų kelionė į Turiną

Telšių vyskupijos Klaipėdos, Tauragės, Mažeikių, Pagėgių parapijų, Telšių ir Šiaulių vyskupijų Carito vadovės bei Lietuvos Carito generalinė sekretorė Turine aplankė Šv. Jono Bosko namus ir oratoriją, o taip pat Turino Carito institucijas, jaunimo misionierišką tarnybą Sermig, susitiko su šių organizacijų vadovais ir kolegomis.


Esame labai dėkingi saleziečiui Piercarlo Manzo už neįkainojamą pagalbą organizuojant kelionę, įsimintinas ekskursijas Turine, Valdoke, Šv. Jono Bosko namuose, Valdovų rūmuose.

Ačiū už šiltus, nepamirštamus susitikimus su Carito kolegomis ir saleziečiais, ypač su rašytoju kun. Bruno Fererro bei Sermigo įkūrėju, Nobelio Taikos premijos laureatu, rašytoju Ernesto Olivero.

Nuostabus laikas praleistas su ,,jungtinių Carito pajėgų" komanda kalnuose, maldoje ir prie bendro stalo, ragaujant itališkos virtuvės gėrybes.


Nuoširdžiai dėkojame kun. Donatui Litvinui už maldos tarnystę kelionės metu.

Ši kelionė - draugystės su Telšių saleziečiais "vaisius". Esame jiems labai dėkingi už pažintį su Turino pagalbos vargstantiems institucijomis, šio miesto istorija ir itališka virtuve, o ypač dėkojame saleziečiams iš Šv.Jono Bosko namų už ekskursijas ir rūpestį.Kelionę organizavo Telšių vyskupijos Caritas.
2 views0 comments

Comments


bottom of page