top of page
  • telsiucaritas

Lietuvos Caritas projektas Telšių vyskupijoje

Lietuvos Caritas projektas Telšių vyskupijoje

Birželio 8 d. Telšių kunigų seminarijoje vyko Lietuvos Caritas projekto ,,Organizacijos Caritas institucinių gebėjimų stiprinimas Lietuvoje" mokymai. Renginyje dalyvavo 34 savanoriai ir Caritas reikalų vedėjos iš 11 Telšių vyskupijos dekanatų. Renginį pradėjo ir susirinkusius pasveikino Telšių V. Borisevičiaus gimnazijos kapelionas kun. Pranciškus. Mokymus vedė programos ,,Jaunimo savanoriška tarnyba“ koordinatorė lektorė Milda Lukoševičiūtė bei Lietuvos Caritas generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė.

Projekto tikslas- įtraukti į karitatyvinę veiklą didesnį skaičių savanorių, pagerinti ryšį su kitomis pagalbą vargšams teikiančiomis organizacijomis, sustiprinti Caritas darbuotojų ir savanorių kompetencijas viešųjų ir socialinių paslaugų srityse.

Mokymų dalyviai atliko praktines užduotis, dalijosi patirtimi, aptarė Caritas tapatybės bei savanorystės ir savanorių vadybos principus. Renginio metu vyravo puiki nuotaika ir šilta atmosfera. Caritas vedėjos ir savanoriai džiaugėsi bendryste, galimybe susipažinti su kolegomis iš kitų dekanatų, išvyko praturtėję žiniomis ir naujomis idėjomis.


0 views0 comments

Comments


bottom of page