top of page
  • telsiucaritas

Mokymai savanoriams apie darbą su vyresnio amžiaus žmonėmis

Caritas savanoriai šeštadienį paskyrė naujoms žinioms apie pagalbos teikimą žmonėms, kurie patiria psichikos sveikatos iššūkių. Nuoširdus ačiū lektoriui, med.psichologui-psichoterapeutui Daliui Kurlinkui už žinias ir patarimus! Ačiū Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Lietuvos Caritas už galimybę tobulėti!!! Ačiū Telšių Vyskupijos Caritas suteiktą galimybę atvykti ir vaišes! Ačiū Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija klebonui Mindaugui Šlaustui už globą ir rūpestį Ačiū Klaipėdos miesto Šeimos Centras vadovui kun. dr. Andriui Vaitkevičiui už palaiminimą ir suteiktas patalpas!!!

Ačiū Caritas koordinatorėms ir savanorėms iš Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapijos Caritas Palangos Caritas Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Caritas Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies Parapija Priekulės Šv. Antano Paduviečio parapijos Caritas Švėkšnos šv. apaštalo Jokūbo parapijos Caritas Eigirdžių Dievo Apvaizdos parapijos Caritas!!!

Nuoširdžiai dėkoju mūsų parapijos Caritas savanorėms Aušros Garsai Monika Siauliene Daiva Ševeliova Salomėjos "Pasakų akademija" Regina Bockuviene Ritai, Kristinai, Danutei

Projektas finansuojamas iš LR SADM lėšų.


4 views0 comments
bottom of page