top of page
  • telsiucaritas

Padovanojo duonos sunkiau gyvenantiems Telšių Vyskupijos žmonėms

Vasario 5 d. minima duonos globėjos Šv. Agotos diena. Šia proga duonos gamintojas „Vilniaus duona“ parėmė sunkiau gyvenančius žmones. Įmonė Telšių vyskupijos „Caritui“ padovanojo 500 kepalų juodos duonos. Šią savaitę ji buvo išdalinta sunkiai gyvenančioms šeimoms Klaipėdos, Mažeikių, Šilutės miestuose, Kaltinėnų, Rietavo parapijų globos namuose ir Telšių labdaros valgyklos lankytojams, kurie čia gauna vienintelį tos dienos maistą.

Anot VA „Carito“ komunikacijos vadovės Dalios Sakalauskaitės-Babravičės, parama maisto produktais, o ypač duona yra labai reikalinga sunkiai besiverčiantiems žmonėms.

„Šis bendradarbiavimas tęsiasi ne pirmus metus ir mums jis be galo svarbus, nes rodo bendrą rūpestį ir didėjantį solidarumą. Gera, kad tokios iniciatyvos gimsta ir tampa ilgalaikėmis, tai padeda mums ir mūsų globojamiems žmonėms tikėti, kad nepaisant sudėtingos situacijos, kurioje jie yra atsidūrę, jie tebėra mūsų visuomenės dalis, kuri rūpi kitiems. Šv. Agotos dieną mes priimame ir išdalijame dovanotą duoną, kartu dalindami ir nuoširdų rūpestį bei draugystę“, – sako ji.

Ne pirmus metus organizaciją „Caritas“ remiančios „Vilniaus duonos“ komercijos direktoriaus Gražvydo Juknos teigimu, duonos globėjos Šv. Agotos diena yra graži proga prisiminti tuos, kurie ne visuomet gali sau leisti įsigyti svarbiausio maisto produkto – duonos.

„Duona visais laikais lietuviams buvo itin svarbi. Mes tikime, kad ji nėra vien tik maistas, duona buvo ir tebėra visa ko pagrindas, kuris suteikia ne tik sotumo, bet ir pilnatvės jausmą. Todėl sunkiau gyvenantiems žmonėms suteikdami duonos, kartu norime suteikti ir šiek tiek džiaugsmo“, – sakė jis.

„Vilniaus duona“ šiemet parėmė ne tik Telšių vyskupijos „Caritą“. Daugiau nei 2 tonas duonos įmonė paaukojo ir kitiems „Carito“ centrams, esantiems Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Kaišiadoryse ir Vilkaviškyje.

„Caritas“ – tai tarptautinė katalikiška organizacija, visame pasaulyje vykdanti humanitarinę veiklą ir padedanti vargstantiems, nepriklausomai nuo jų rasės, religijos, lyties ir tautybės.

Telšių Vyskupijos Caritas direktorius kun. Antanas Gutkauskas

3 views0 comments

Comments


bottom of page