top of page
  • telsiucaritas

"Pasidalinimo krepšelis" - proga gerumo skleistis

Kovo mėnesį Telšių vyskupijos Caritas kviečia dalyvauti prasmingoje akcijoje ,,Pasidalinimo krepšelis“ ir šitaip prisidėti prie pagalbos vargstantiems, pripildant krepšelius ilgo galiojimo maisto produktais.

Tikslas - ne tik pakviesti dovanoti maisto stokojantiems, bet ir paskatinti dalintis, prisidėti prie gerumo darbų. Juk Velykų laukimas – nuostabus laikas gerumo darbams!


Nuo kovo 4 dienos Carito savanoriai neš krepšelius į įstaigas ir mokyklas, šitokiu būdu norėdami pasiekti kuo daugiau šeimų, įmonių darbuotojų, bendruomenių narių, kurie nori ir gali pasidalinti tuo ką turi su kitais. Ant popierinio maišelio bus galima rasti visą reikalingą informaciją gerumo darbui atlikti.


Pasiėmę maišelį esate kviečiami jį pripildyti būtiniausiais, negendančiais maisto produktais.

Jei norėtumėte, kad Carito savanoriai užsuktų pas jus, pasvarstykite, kiek krepšelių pavyktų pripildyti negendančiais maisto produktais ir susisiekite su Carito koordinatoriais arba klebonais Klaipėdoje, Gargžduose, Skuode, Tauragėje, Sedoje, Eigirdžiuose, Mosėdyje, Pagėgiuose, Naujojoje Akmenėje, Mažeikiuose, Telšiuose,Gargžduose, Pakutuvėnuose, Švėkšnoje ir Palangoje.


Akcija tęsis iki kovo 24 dienos.


Likus savaitei iki Velykų savanoriai lankys stokojančius ir pradžiugins juos jūsų pripildytais krepšeliais.


"Jei alkstantį pasotinsi kaip pats save ir prispaustajam padėsi, tada tavo šviesa spindės tamsoje ir tavo tamsybė taps šviesa. (Iz,58)


Tegu būna jums šimteriopai atlyginta už jūsų dosnumą!19 views0 comments

Comments


bottom of page