top of page
  • telsiucaritas

Renginys Telšių vyskupijos katalikiškų vaikų dienos centrų (VDC) darbuotojams ir savanoriams.

Telšių kunigų seminarijoje vyko renginys Telšių vyskupijos katalikiškų vaikų dienos centrų (VDC) darbuotojams ir savanoriams.

Seminarą vedė Vilniaus saleziečių namų bei nacionalinės misijų tarnybos direktorius ir vaikų dienos centro vadovas kun. Alessandro Barelli.

Daugybei pasaulio tautų spalis yra tapęs Misijų mėnesiu. Šv. Popiežius Jonas Paulius II yra sakęs: ,,Visuose kraštuose spalis turi būti laikomas Visuotinės misijos mėnesiu“.

Galime didžiuotis, kad mūsų mieste darbuojasi saleziečių vienuoliai: Telšių vysk. Vincento Borisevičiaus gimnazijoje bei Telšių Šv. Antano Paduviečio parapijoje šiuo metu su mokiniais ir jaunimu dirba salezietis vienuolis Piercarlo Manzo iš Italijos, kun. Alexis Garro iš Argentinos, kun. Vincenzo Nguyen iš Vietnamo, kurie taip pat dalyvavo renginyje.

Vilniaus saleziečių VDC darbuotoja Ieva Meškelytė papasakojo apie savo darbą VDC.Dienos centre vaikai gyvena kaip šeimoje ir jo lankymas-ne prievolė, bet privilegija.

Renginio metu Telšių katalikiškų VDC darbuotojai ir savanoriai džiaugėsi galimybe susipažinti su saleziečių darbo su vaikais ir jaunimu metodais, pasidalinti karantino ir pandemijos iššūkiais.

Mokymai įgyvendinami iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Caritas organizacijos institucinių gebėjimų stiprinimas“ ir Telšių vyskupijos Caritas lėšų.


5 views0 comments

Comments


bottom of page