top of page
  • telsiucaritas

Senjorų pirmadienio grupelė

Naujo sezono pradžia Klaipėdos šv. Juozapo parapijos Caritas organizacijoje sutapo su naujos grupelės atidarymu. Caritas savanoriai 2014 metų rugsėjo 1 dieną 13 val. bažnyčios koplyčioje atvėrė duris vienišiem žmonėm. Senjorų pirmadienio grupelė nuo šiol veiks kiekvieną pirmadienį 13 val.

Pirmą atidarymo dieną susirinko 17 asmenų. Atėjo ne tik senjorai. Vienišais jaučiasi ir jaunesni žmonės. Toks žmonių skaičius labai pradžiugino Caritas savanorius. Susirinkusiųjų žmonių gausa ir įvairovė paliudijo, kad tikrai žmonėms reikia bendrystės. Susirinkusiuosius palaimino kanauninkas Petras Merliūnas. Buvo sukalbėta bendra malda. Įvyko trumpas prisistatymas, susipažinimas. Grupelės vadovė Alfreda Pinskienė ragino visus susirinkusiuosius pasivaišinti arbata ir pyragu.

Žmonės vaišinosi arbata, bendravo tarpusavyje, klausėsi vadovės Alfredos skaitomų žodžių. Dalyviai gavo namų darbus. Kitą pirmadienį atsinešti po vieną savo vaikysrės nuotrauką ir papasakoti nuotaikingą istoriją apie save. Visi buvo patenkinti ir pažadėjo susitikti kitą pirmadienį, rugsėjo 8 dieną 13 val.Tikimės, kad laikui bėgant susirinks dar didesnis būrys žmonių. Visų maloniai laukiame.

Caritas vedėja Sigita Lukošienė
1 view0 comments

Comments


bottom of page